Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKESKUSE KALENDER

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Maakonna meistrite mõõduvõtt

6.-7.09.2014, Jõhvi spordihall

3. korda toimuv turniir maakondade korvpallimeistritele
Peakorraldaja: ajakiri Basketball
Jõhvi turniiri kaaskorraldajad: Jõhvi spordikeskus ja Ida-Virumaa spordiliit
Toetajad: Kultuurkapital, Diadora, Saku, Kultuuriministeerium
Mänguaeg 2x8 (lisaaeg 3)

PAREMUSJÄRJESTUS

Klikkides meeskonna nimele avaneb võistkonna pilt
1. Ida-Virumaa
2. Põlvamaa
3. Jõgevamaa
4. Tallinna Kossuliiga
5. Tartumaa
6. Läänemaa
7. Lääne-Virumaa
8. Võrumaa
9. Raplamaa
10. Valgamaa
11. Hiiumaa
12. Saaremaa

Esineliku võistkondade parimad mängijad
Margo Tali (Ida-Virumaa)
Veljo Vares (Põlvamaa)
Brett Nõmm (Jõgevamaa)
Janek Veedla (Tallinna Kossuliiga)

Turniiri MVP - Mario Polusk (Põlvamaa)

PILDID
1. päev: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2942
2. päev: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2943

TULEMUSED

Kohamängud ja poolfinaalid | Video (va finaal)

1.-2. koha mäng | 1. poolaja video | 2. poolaja video
Ida-Virumaa - Põlvamaa 51:36 (19:13)

3.-4. koha mäng
Jõgevamaa - Tallinna Kossuliiga 20:0

Poolfinaalid
Ida-Virumaa - Jõgevamaa 34:28 (15:10)
Põlvamaa - Tallinna Kossuliiga 46:29 (20:19)

5.-6. koha mäng
Tartumaa - Läänemaa 39:37 (22:20)

7.-8. koha mäng
Lääne-Virumaa - Võrumaa 43:22 (25:16)

9.-10. koha mäng
Raplamaa - Valgamaa 48:44 (14:10, 17:21, 7:7, 10:6)

11.-12. koha mäng
Hiiumaa - Saaremaa 44:26 (24:14)

Alagrupimängud
1. voor | Video
A: Ida-Virumaa - Lääne-Virumaa 43:27 (24:11), Põlvamaa - Tartumaa 32:24 (20:12), Raplamaa - Saaremaa 41:19 (21:10)
B: Jõgevamaa - Hiiumaa 38:22 (16:10), Läänemaa - Valgamaa 33:22 (17:9), Tallinna Kossuliiga - Võrumaa 27:23 (14:10)

2. voor | Video
A: Ida-Virumaa - Põlvamaa 40:29 (20:11), Lääne-Virumaa - Raplamaa 35:26 (20:11), Tartumaa - Saaremaa 44:30 (21:13)
B: Jõgevamaa - Valgamaa 35:15 (12:12), Võrumaa - Hiiumaa 38:32 (24:13), Tallinna Kossuliiga - Läänemaa 42:30 (18:14)

3. voor | Video
A: Ida-Virumaa - Raplamaa 38:24 (21:13), Põlvamaa - Saaremaa 34:23 (18:8), Tartumaa - Lääne-Virumaa  40:36 (17:23)
B: Jõgevamaa - Võrumaa 36:30 (19:22), Tallinna Kossuliiga - Valgamaa 33:22 (19:8), Läänemaa - Hiiumaa 32:24 (15:11)

4. voor | Video
A:  Ida-Virumaa - Saaremaa 29:23 (16:9), Tartumaa - Raplamaa 38:25 (14:17), Põlvamaa - Lääne-Virumaa 42:37 (15:21, 19:13, 8:3)
B: Tallinna Kossuliiga - Jõgevamaa 35:32 (17:17), Läänemaa - Võrumaa 36:21 (16:8), Valgamaa - Hiiumaa 36:22 (22:13)

5. voor | Video
A: Ida-Virumaa - Tartumaa 38:21 (16:12), Lääne-Virumaa - Saaremaa 51:12 (26:8), Raplamaa - Põlvamaa 41:23 (25:12)
B: Jõgevamaa - Läänemaa 40:27 (12:15), Tallinna Kossuliiga - Hiiumaa 43:27 (23:12), Võrumaa - Valgamaa 37:26 (20:8)

Alagruppide paremusjärjestus

A-grupp: 1. Ida-Virumaa 5, 2. Põlvamaa 3, 3. Tartumaa 3, 4. Lääne-Virumaa 2, 5. Raplamaa 2, 6. Saaremaa 0 võitu
B-grupp: 1. Tallinna Kossuliiga 5, 2. Jõgevamaa 4, 3. Läänemaa 3, 4. Võrumaa 2, 5. Valgamaa 1, 6. Hiiumaa 0 võitu

KOOSSEISUD

1. Kohtla-Järve KK HITO (Ida-Virumaa MV 1.)
6 Urmet Roosimägi
8 Jarko Kool
10 Margo Tali
11 Edvard Trumm
15 Janek Veedla
23 Georg Tambre

2. Mooste SK Mõis (Põlvamaa MV 1.)
4 Mario Polusk
10 Janar Heering
11 Argo Adusson
12 Veljo Vares
35 Lehar Kumari
37 Indrek Helemäe
38 Janek Liivamägi
42 Helikar Haabma

3. SK Torma Sport (Jõgevamaa MV 1.)
4 Brett Nõmm
5 Märt Tralla
6 Jaanus Annok
8 Johannes Välb
9 Gintaras Dalke
11 Andre Kukke
12 Aigar Annok
13 Ako Tõnissoo
14 Vallo Allingu
20 Lauri Kask
23 Marten Järvik
55 Ergo Paas

4. Bauschmidt/BC Kiviõli (Tallinna Kossuliiga 2.)
7 Tõnis Uueküla
9 Ergo Pikas
11 Mikk Kasesalk
16 Janar Urres
20 Jalmar Joosep Saar
21 Reijo Peenema
24 Janek Veedla

5. Termeco/Nõo (Tartumaa MV 2.)
4 Kaivo Pullisaar
5 Taavi Leetus
6 Ott Sellis
8 Kaarel Koolman
10 Kaupo Süld
20 Mihkel Allorg
23 Kaarel Kukk

6. Nõva (Läänemaa MV 1.)
4 Mart Kihulane
9 Reno Orumaa
12 Argo Orumaa
13 Paul Ööbik
16 Raiko Orumaa
35 Ove-Kristjan Kallas
66 Kalle Orumaa
85 Andreas Märtson
91 Timo Aavik

7. Väike-Maarja Päästekool (Lääne-Virumaa MV 1.)
4 Argo Höövelson
5 Mikko Virkala
6 Keith Klettenberg
7 Ando Vainjärv
8 Ander Engaste
9 Olev Soolep
10 Livar Liblik
11 Sven Pugonen
12 Ergo Pikas
15 Rivo Täheste

8. Parksepa SK/Võru (Võrumaa MV 1.)
4 Allan Hallik
5 Andre Treial
6 Juss Jürisaar
10 Robert Peterson
11 Ervin Ranna
12 Taavi Leok
13 Mirko Märdimäe
15 Fredi Parker
16 Rael Kalmus
17 Richard Jõgi
Tr. Kalev Palo ja Udo Saidla

9. BC Rapla Team (Raplamaa MV 3.)
5 Erik Tserr
6 Marek Einamaa
14 Henno Meidla
15 Andres Paas
16 Ott Krusell
30 Samuel Rõigas
33 Mihkel Sillaots

10. Sangaste Spordiklubi (Valgamaa MV 1.)
4 Märt Rebane
5 Brendon Paidra
6 Erik Kerk
8 Oliver Kaljuvee
9 Sten Tiidt
13 Lauri Hingla
23 Vidrik Ugur
24 Kaivo Pullisaar

11. KK Askus (Hiiumaa MV 2.)
5 Jürgen Puuri
10 Heikki Pukk
11 Leemet Käär
14 Risto Merimaa
19 Martin Meeksa
24 Fredi Raba

12. Orissaare Rock (Saaremaa MV 2.)
4 Joonatan Juhanson
9 Gert Kaldmäe
11 Elari Rei
14 Tarmo Väli
19 Raul Koppel
21 Eero Heinsalu
23 Tarmo Moisto
31 Mati Rüütel


BASKETBALL.ee LEHEL
* Paremusjärjestus
* Ajakava/tulemused
* Tabelid
* Juhend

AJALUGU
* 2013. aasta tulemused
* 2012. aasta tulemused
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool