21222324252627
28293031

Põlevkivi Volle 2013/2014

Osalevad 8 võistkonda: Estonia, Ojamaa, Veteranid, Logistika, PeamajaTT, Narva
Süsteem: Üheringiline põhiturniir, mille neli paremat pääsevad poolfinaali. Medalimängudest finaal mängitakse kahe võiduni, pronkismäng ühe võiduni.
Mängud peetakse Jõhvi spordihallis.

AJAKAVA

PÕHITURNIIR
N, 17.10.2013 18.15 Estonia - Logistika 3:1 (25:13, 22:25, 25:21, 25:17)
N, 24.10.2013 18.15 Ojamaa - Veteranid 3:1 (18:25, 25:11, 25:20, 25:20)
Edasi lükatud 18.15 PeamajaTT - Narva
N, 14.11.2013 18.15 Estonia - Narva 3:1 (25:12, 25:10, 26:28, 25:18)
Edasi lükatud 18.15 PeamajaTT - Veteranid
N, 28.11.2013 18.15 Ojamaa - Logistika 3:2 (25:15, 20:25, 19:25, 25:12, 15:9)

Aeg ja koht:

Mängud algavad 17. oktoobril 2013 ja lõpevad orienteeruvalt 2014. a. aprillis. Mängitakse Jõhvi spordihallis (Hariduse tn 5a).

Võistluste süsteem ja osavõtjad:

Võistkonna suurus 9 mängijat (kuuluvad autasustamisele). Võistkonnas peavad mängima EE Kaevandused ettevõtete töötajad ja vähemalt üks naisterahvas, kes võib olla töötaja pereliige. Võistkonnas võib mängida ka üks endine EEK ettevõtte töötaja. Kui mõne EEK ettevõtte mängija ei mahu oma ettevõtte põhivõistkonda, siis võib ta mängida teise ettevõtte võistkonnas. Endistest töötajatest veteranide võistkonnas võivad mängida endised töötajad vanuses 35+. Osalema on kutsutud Ojamaa kaevanduse võistkond ja mängijad eelmistel aastatel osalenud EE Tehnoloogiatööstuse võistkonnast.

Põhiturniiri mängud toimuvad turniirisüsteemis. Mängud toimuvad rahvusvaheliste reeglite järgi kolme geimivõiduni (kuni 25 punktini, viies geim 15 punktini 2-punktise vahega, mänguväljakul peab korraga olema 6 mängijat, neist üks naisterahvas). Võit annab kas 3 punkti (3:0 ja 3:1 võidu korral) või 2 punkti (3:2 võidu korral), kaotus 1 punkti (2:3 kaotuse korral) või 0 punkti (1:3, 0:3 kaotuse korral), loobumine 0 punkti. Punktide võrdsuse korral otsustab paremuse üldine suurem võitude arv, selle võrdsuse korral üldine geimide suhe (võidetud geimid/kaotatud geimid) ning selle võrdsuse korral üldine geimipunktide suhe.

Edasi finaalturniirile pääseb 4 paremat võistkonda, kus I – IV ja II – III omavahelistes kohtumistes selgitavad finalistid ja need võistkonnad, kes hakkavad mängima III – IV kohale. I – II koha mänge mängitakse kahe võiduni, III koha selgitamiseks peetakse üks kohtumine.

Autasustamine:
Autasustatakse finaalturniirile pääsenud võistkondi.

Muudatusi graafikus võib teha võistluste käigus võistkondade omavahelisel kokkuleppel, teavitades eelnevalt võistluste peasekretäri. Mängu kohtuniku ja sekretäri kindlustavad võistkonnad omavahelisel kokkuleppel.