11121314151617
18192021222324
252627282930

Korvpall: FOTOD! Rakvere võidukas ka korvpallis

Jõhvi spordihallis peeti kolme päeva jooksul kaks heatasemelist pallilahingut, millest mõlemas väljus võitjana Rakvere meeskond. Kui pühapäevases Eesti-Läti võrkpalli ühisliiga mängus alistas Rakvere võrkpalliklubi meeskond teatavasti Daugavpilsi, siis teisipäeva õhtul peetud Eesti korvpallikarikavõistluste veerandfinaalis oli BC Rakvere Tarvas parem TYCO Raplast.

Kui võrkpallis sai Rakvere meeskonda kuuluv noor narvalane Dmitri Korotkov pisut ka mänguaega, siis teisipäeval ei andnud Tarva peatreener Andres Sõber kahjuks mänguaega kummalegi oma meeskonna pingil olnud idavirulasele, ei kiviõlilasele Sander Saarele ega ka Jõhvi oma mehele Siim Laurile, seda hoolimata sellest, et esimese poolaja lõpuks said rakverelased üheksapunktilise eduseisu ja võitsid mängu kindlalt 76:59.

Nii saigi teisipäeval neljasaja pealtvaataja ees platsile ainsa idavirulasena kohtunike kolmikusse kuulunud Toomas Nõmmiste, kelle üheks partneriks oli esimese Eesti vilemehena Euroliiga mängu teenindanud Aare Halliko.

Nimekas kohtunik oli Jõhvis ka pühapäeval, nimelt oli mängu üheks kohunikuks Mati Koorep, kel selle aasta alguses täitus kohtunikuna muljetavaldav number - ta oli selleks ajaks mõistnud 54 aasta jooksul õigust 6000 mängus, sealhulgas ka 1980. aasta olümpial kohtumist Poola - Brasiilia.

Tegelikult võisteldi Jõhvi spordihallis ka esmaspäeva õhtul, kui naiste rahvaliigas alistas Illuka 3:1 Jõhvi spordikooli.