18192021222324
252627282930

Korvpall: FOTOD! Gümnaasiumi juubelil mängiti korvpalli

Jõhvi gümnaasumi 95. juubelil ja vilistlaste kokkutulekul peeti maha ka korvpalliturniir.

Võistlusest võttis osa kolm võistkonda. Esimeses kohtumises olid vastamisi kooli prageused õpilased ja kooli enne 2000. aastat lõpetanute nime all võistelnud meeskond. See mäng oli ka kõige tasavägisem. Praegused õpilased võitsid avaveerandi 17:12 ja juhtisid poolajaks 26:23. Kolmanda veerandaja lõpus olid ees juba kogenumad mängijad, kes võitsid ka põnevuskohtumise 49:48, kusjuures 0,2 sekundit enne lõpuvilet oli koolipoistel kasutada ka kaks vabaviset, mis aga kumbki ei tabanud.

Teises kohtumises olid vastamisi koolipoisid ja 2006 nime kandnud võistkond. 2006 võitis mängu kindlalt 46:22 (13:6, 7:4, 17:2, 9:10).

Seega kujunes kohtumisest 2000 vs 2006 ka finaal. Pinget jätkus mängu kolmanda veerandajani. Avaveerandi võitis 2006 10:5, kuid poolajaks oli nende edu vaid kaks punkti - 21:19. Kolmanda veerandi lõpuks oli seis 37:26 ja mängu võitis 2006 tulemusega 49:32.

Seega oli paremujärjestus
1. 2006: Janar Urres, Kristo Reiland, Silver Saar, Lauri Punga, Janno Saltsen, Robert Järveläinen
2. 2000: Timo Kangur, Tanel Sildnik, Raimo Alaküla, Priit Palmet Joonas Jõgi
3. Koolipoisid: Reimo Saart, Marti Moosel, Marko Pärn, Patrick Teppor, Jan Saart, Karel Niinepuu, Karl Kaljus

Mänge vaatas teiste seas ka kooli endine direktor Uno Kõiv, autasustas mängijaid prageune direktor Tiit Salvan.