23242526272829
3031

Võrkpall: FOTOD! VIDEOD! Põlevkivi Volle teine finalist on Narva

Põlevkivi Volle teiseks finalistiks sai Narva, kes finaalis kohtub Estoniaga.

Esimene geim algas punkt-punkti mänguga, kuid siis sai Narva 4 punkti järjest ja läks geimi juhtima. Kuigi ka Veteranid said 3 punkti järjest ei tasakaalustunud mäng, sest seisul 13:11 said narvakad 6 punkti järjest ja sellega oligi geimivõit neil kindlustatud 25:19.

Teise geimi alguses jällegi punkt-punkti mäng seisuni 5:5. Narvakatelt 3 punkti järjest, millele Veteranid vastasid samuti 3 punktiga. Seis viigiline veel seisul 11:11. Nüüd läks paari punktiga ette Narva ja kui nad seisul 17:15 said 5 punkti järjest oligi geim jällegi võidetud 25:19.

Kolmas geim algas jällegi punkt-punkti mänguga. Narvakad said 3 punkti järjest ja asusid juhtima, kuid Veteranid vastasid 5 punktiga järjest ning asusid ise kohtumist juhtima 12:10. Narvakad viigistasid seisu ja edasi jällegi punkt-punkti mäng seisuni 20:20. Nüüd 3 punkti järjest Narva võistkonnale ja juba tunduski, et ka kolmas geim on neil võidetud, kuid Veteranid vastasid 4 punktiga ja läksid ise juhtima 24:23. Uuesti viigistasid narvakad seisu, kuid seekord said viimased geimipunktid Veteranid ja võitsid geimi 26:24.

Neljandas geimis võttis Narva võistkond juhtimise kohe enda kätte. Saades 5 punkti järjest juhtisid nad juba 7:1. Edasi suurendasid nad paari punkti kaupa oma eduseisu ja kui geimi lõpus said nad veelkord 5 punkti järjest, oli ka see geim võidetud 25:11 ning ühtlasi kogu kohtumine 3:1.

Finaalis kohtuvad seega kaks suurt - Estonia kaevanduse ja Narva karjääri võistkonnad. Esimene finaalkohtumine toimub 10. aprillil algusega kell 18.15 (saali saab 18.00) Jõhvi Spordihallis.
3.-4. koha kohtumine Veteranide ja Ojamaa kaevanduse vahel toimub 14. aprillil.

Tore, et iga kohtumisega turniiri lõpupoole on kohal ka rohkem pealtvaatajaid, kes omadele ja ka lemmikutele kaasa elavad.

Seda kohtumist käis pildistamas portaali Sekundomer fotograaf Aleksandr Komšin. Fotod ja video leiate aadressidelt: