23242526272829
3031

Võrkpall: Põlevkivi Volle esimene finalist on Estonia

Põlevkivi Volle esimeses poolfinaalis alistas Estonia Ojamaa 3:0.

Esimese geimi alguses sai Estonia kohe 5 punkti järjest ja läks kohtumist juhtima. Ojamaa suutis küll mängu enam-vähem tasakaalustada, kuid paaripunktine edu Estoniale säilis. Seisul 11:9 sai Estonia 3 punkti järjest ja selline vahe püsis ka geimi lõpuni 25:20.

Teises geimis sai esimesed 2 punkti Ojamaa võistkond. Edasi saadi veel 3 punkti järjest ja asuti juhtima 5:1. Nüüd järgnes Estonialt 4 punkti ja Ojamaalt 3 punkti, aga järgnevad 5 punkti järjest viisid Estonia jällegi juhtima. Veelkord 4 punkti Estoniale, millele Ojamaa vastas 3 punktiga, kuid rohkemaks Ojamaa enam suuteline ei olnud ja nii võitis ka teise geimi Estonia 25:18.

Kolmas geim algas punkt-punkti mänguga, järgnesid 3 punkti nii Estonialt kui Ojamaalt. Järgneva 3 punktiga järjest läks Estonia juhtima, kuid Ojamaa sai 4 puhkti järjest ja läks omakorda kohtumist juhtima. Estonia viigistas seisu 12:12. Seis viigiline veel 16:16. Nüüd sai Estonia 5 punkti järjest ja sellega oligi Ojamaa vastupanu murtud. Kolmas geim Estoniale 25:20 ja kogu mäng 3:0.

Kohati näidati nii ühe kui teise võistkonna poolt väga ilusat mängu, kuid mõlemas võistkonnas oli tunda ka närvilisust - tahtsid ju mõlema kaevanduse võistkonnad mängida finaalis. Rõõm oli näha, et poolehoidjaid oli kohale tulnud päris palju.

Teine poolfinaal Narva karjääri ja Veteranide võistkondade vahel toimub 03. aprillil algusega kell 18.15 (saali saab 18.00) Jõhvi Spordihallis.