16171819202122
23242526272829
3031

Võrkpall: Põlevkivi Vollel selgusid poolfinalistid

Põlevkivi Volle turniiril peeti esmapäeval viimane eelringi kohtumine Estonia - Veteranid ja see pani paika ka põhiturniiri paremusjärjestuse.

Kuigi Estonia võistkond mängis ilma oma kolme põhimängijata, avaldas ta visa vastupanu Veteranide võistkonnale. Esimene geim algas punkt-punkti mänguga ja Estonia läks ka juhtima 12:9, kuid siis said Veteranid 5 punkti järjest ja asusid ise juhtima. Seda eduseisu nad enam käest ei lasknudki ja võitsid geimi 25:20. Teises geimis läks Estonia juhtima 3:0, kuid jällegi said Veteranid 5 punkti järjest ning asusid juhtima. Vähehaaval suurendasid nad eduseisu ja võitsid ka teise geimi tulemusega 25:16. Teades, et see veel lõplikult ei kindlusta neile edasipääsu, pingutasid nad veel kolmanda geimi. Kolmandas geimis seisul 7:7 said Veteranid 3 punkti järjest ja siitpeale hakkasid nad eduseisu suurendama. Saades 5 punkti järjest polnud ka selle geimi võitjas enam kahtlust.

Seega kogus Veteranide võistkond samuti nagu Narva karjääri võistkondki 9 punkti, kuid parema geimide suhtega saavutas II koha Veteranide võistkond. I koha oli juba kindlustanud Estonia võistkond ja 4. koha saavutas Ojamaa kaevanduse võistkond.
Kuigi eelnevalt sai teatatud, et esimeses poolfinaalis kohtuvad II ja III koha omanik, siis Narva karjääri palvel kohtuvad esimestena I koha ja 4. koha saavutanud võistkonnad.

Seega 27. märtsil kohtuvad Estonia kaevanduse ja Ojamaa kaevanduse võistkonnad, 03. aprillil Narva karjääri ja Veteranide võistkonnad.

Ootame kõikide võistkondade poolehoidjaid omadele kaasa elama.