16171819202122
23242526272829
3031

Võrkpall: Ojamaa startis võiduga

Eile, 24. oktoobril peetud Põlevkivi Volle selle hooaja teises kohtumises olid vastamisi Veteranide ja selle aasta külaliste Ojamaa võistkonnad.

Esimesest geimi alustas Ojamaa rabedalt. Seejuures panid veteranid kohe algusest peale oma kogemused maksma, saades mitmel korral järjest 4, 3 ja 5 punkti. Nad võitsid geimi 25:18.

Teiseks geimiks oli Ojamaa end soojaks mänginud ja ei andnud veteranidele mingitki lootust. Veteranid eksisid ise ka väga palju ja sellepärast kannatas nende võistkonna sisekliima - see geim kaotati 11:25.

Kolmandas geimis läks Ojamaa jällegi kohe juhtima ja kui nad said 6 punkti järjest, siis juhtisid juba 15:7. Veteranid kogusid end, vähendades vahet 4 ja 3 punkti kaupa, kuid lähemale kui 2 punkti kaugusele nad ei jõudnud. Geimi lõpus sai Ojamaa 3 punkti järjest ja võitis selle geimi tulemusega 25:20.

Neljandas geimis läksid veteranid juhtima, kuid Ojamaa viigistas seisu 6:6. Mõlemapoolne mõõnadega mäng jätkus. Veteranid said 4 punkti järjest ja läksid ise juhtima. Edasi sai Ojamaa 5 punkti järjest ja juba juhtisid nemad ning seda eduseisu nad käest ei lasknud ja võitsid ka neljanda geimi tulemusega 25:20, kogu mängu 3:1.

Järgmisena kohtuvad 5. novembril algusega kell 18.15 Narva karjääri ja PeamajaTT võistkonnad.