2930

Sulgpall: Lenne-Azimuut Sulgpalliturniir - Caesar Cup IX

9.märtsil Tallinnas toimunud rahvusvahelisest sulgpalliturniirist Lenne-Azimuut Sulgpalliturniir - Caesar Cup IX võttis osa Jõhvi Spordikooli neidude paar Anastassia Antošina - Daniella Aro.

Tüdrukud mängisid kolmandas liigas, kus ühtekokku oli 10 paari.
Kui kohe esimene mäng tõi vastasteks esimese paigutusega paari Inga Ohno - Piret Pärnamaa, kellele kaotati seisuga 18:21 ja 13:21, siis ülejäänud alagrupi mängud olid edukad.
Veerandfinaalis mängis meie neidudepaar edukalt kolmanda paigutusega paari Anastasija Mihhailova - Inga Pirog vastu 21:16 ja 21:14 jõudes niimoodi poolfinaali. Kolme geimilises mängus kaotati teise asetusega paari Merle Järv - Birgit Strikholm vastu 15:21; 21:15 ja 11:21, kes lõpuks tulidki turniiri võitjaiks. Meie neiud Anastassia ja Daniella said kolmanda koha.

Segapaarimängus mängis Daniella koos oma treeneri Aleksei Kreivaldiga III liigas (14 paari) ning oma alagrupis kaotasid nad ainult turniiri üldvõidu saanud Alexandr Samoylenko - Jekaterina Tšerneštšukile 26:24, 18:21 ja 18:21. See kaotus jättis nad võistlema 6-10 koha eest. Pärast järgneva kahe mängu võitu jäädi lõppkokkuvõttes 6. kohale.