Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKESKUSE KALENDER

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Uudised

Kergejõustik: Ida-Virumaa lahtiste sisekergejõustikuvõistluste tulemused

 

10.novembril toimusid Ahtme Kergejõustikuhallis Ida-Virumaa lahtised sisekergejõustikuvõistlused.
Mõõtu võeti U14, U15, U18 ja täiskasvanute võistlusklassides.
Kavas oli 50m - , 300m -, 1000m (naised) -, 1500m (mehed) jooks, 50m tõkkejooks, 2000m käimine, kõrgus- ja kaugushüpe, kuulitõuge.
Võistlustel osalesid erinevad Ida-Virumaa kergejõustiku klubid kui ka Jõhvi Spordikool.

Jõhvi Spordikooli kasvandikud võtsid osa järgmistest võistlustest:
väljavõte võistlusprotokollist:

PU14 50m

Koht         Nimi                           Klubi                                            Tulemus

1       Savva Novikov                    KJK"Visa"/Jõhvi SK                  7.3
2       Vjatšeslav Gorbunov          KJK"Visa"/Jõhvi SK                  7.8
3       Ruslan Kuzevanov              KJK"Visa"/Jõhvi SK                  8.1
4       Devid Šneur                          KJK"Atleetika"                          8.5
5       Nikita Belo                            KJK"Kalev"Sillamäe                  8.6
6       Radamir Kovalenko              KJK"Atleetika"                           8.9
v.a    Vladislav Vassiljev              KJK"Visa"/Jõhvi SK                   7.4
v.a.   Ilja Panenko                          KJK"Atleetika"                           7.7

Mehed 50 m tõkkejooks
1       Remy- Christian Kivimäe   KJK"Visa"/Jõhvi SK                   7.9

PU14 50 m tõkkejooks
1      Savva Novikov                     KJK"Visa"/Jõhvi SK                  8.3
2      Radamir Kovalenko               KJK"Atleetika"                         11.3
v.a.  Vladislav Vassiljev               KJK"Visa"/Jõhvi SK                   9.9

PU14 Kõrgus
1      Savva Novikov                     KJK"Visa"/Jõhvi SK                 1.35
v.a.   Aleksandr Ivanov                  SK"Tsefei"                                1.40
v.a.   Vladislav Vassiljev              KJK"Visa"/Jõhvi SK                 1.20

Mehed Kaugus
1      Vitali Rubenkov                      Narva                                      6.86
2      Ilja Pimenovs                         KJK"Atleetika"                         6.24
3      Deniss Šalkauskas                TÜ ASK                                   6.09
4      Viljar Karja                             KJK "Visa"                               5.74
5      Dmitri Petrov                          KJK "Atleetika"                        5.67
6      Marko Pärn                            KJK "Visa"                               5.52
7      Alan Švets                             KJK "Atleetika                          5.50
8      Oleg Seppar                          KJK "Kalev"Sillamäe                5.47
9      Remy Christian Kivimäe     KJK"Visa"/Jõhvi SK                 5.46

PU14 Kaugus
1      Savva Novikov                     KJK"Visa"/Jõhvi SK                 3.97
2      Vjatšeslav Gorbunov           KJK"Visa"/Jõhvi SK                 3.53
3      Devid Šneur                           KJK"Atleetika"                         3.53
4      Ruslan Kuzevanov              KJK"Visa"/Jõhvi SK                 2.90
5      Radamir Kovalenko               KJK"Atleetika"                         2.59
v.a.  Vladislav Vassiljev               KJK"Visa"/Jõhvi SK                 3.68
v.a.  Vitali Kuznetsov                   KJK"Visa"/Jõhvi SK                 2.58

PU14 Kuul 3 kg
v.a.  Vitali Kuznetsov                   KJK"Visa"/Jõhvi SK                 4.98

TU18 50 m
1      Anastassia Soonvald          KJK"Visa"/Jõhvi SK                  6.8
2      Darina Tšudakova                 KJK"Kalev"Sillamäe                 6.9
3      Alina Lebedeva                      KJK"Kalev"Sillamäe                 7.4
4      Darja Leontjeva                     KJK"Atleetika"                           7.5
5      Darja Bažulina                       KJK"Kalev"Sillamäe                  7.7

TU14 50 m
1      Polina Butrina                       KJK"Visa"/Jõhvi SK                7.1
2      Annika Priske                         KJK"Kalev"Sillamäe                7.3
3      Kristina Sverlova                    KJK"Kalev"Sillamäe                7.4
4      Maria Karhanina                     KJK"Atleetika"                         7.5
5      Anna Panenko                        KJK"Atleetika"                         7.6
6      Maria Hämäläinen                  KJK"Atleetika"                          7.9
7      Maria Ivanova                         KJK"Kalev"Sillamäe                 8.0
8      Anja Lorvi                                KJK"Kalev"Sillamäe                 8.1
9      Alina Demidovits                     KJK"Kalev"Sillamäe                 8.2
9      Eveli Metso                             KJK"Kalev"Sillamäe                 8.2
11    Maria Gavrenkova                   KJK"Atleetika"                         8.3
12    Darja Andrejeva                      KJK"Kalev"Sillamäe                8.4
12    Anastassija Ivanova                KJK"Atleetika"                         8.4
14    Ilina Morozova                        KJK"Kalev"Sillamäe                8.5
15    Jekaterina Shaydurova        KJK"Visa"/Jõhvi SK                 8.6
16    Alina Volkova                          KJK"Kalev"Sillamäe                8.7
17    Diana Lilleoja                          KJK"Atleetika"                         8.8

Naised 300 m
1      Darja Predbannikova              KJK"Visa"                                51.0
2      Helen Orel                              KJK"Visa"/Jõhvi SK                57.0

TU14 Kõrgus
1       Anastassia Žitkova               KJK"Visa"/Jõhvi SK               1.40
2       Ilona Nikitina                           KJK "Kalev"Sillamäe             1.25
3       Maria Hämäläinen                  KJK"Atleetika"                        1.25

TU18 Kaugus
1       Darina Tšudakova                   KJK"Kalev"Sillamäe              4.88
2       Anastassia Soonvald            KJK"Visa"/Jõhvi SK               4.50
3       Alina Lebedeva                       KJK"Kalev"Sillamäe               4.29
4       Darja Leontjeva                      KJK"Atleetika"                        3.91 

TU14 Kaugus
1       Polina Butrina                        KJK"Visa"/Jõhvi SK               4.40
2       Anna Panenko                         KJK"Atleetika"                       4.28
3       Anastassia Žitkova                KJK"Visa"/Jõhvi SK               4.25
4       Maria Karhanina                      KJK"Atleetika"                        4.19
5       Emilia Frangoglo                     SK"Tsefei"                               3.17
6       Ilona Nikitina                           KJK "Kalev"Sillamäe               2.87
7       Jekaterina Ivanjuk                   SK"Tsefei"                               2.46

TU18 Kuul 3 kg
1       Valeria Vaivala                        KJK"Visa"/Jõhvi SK               10.44

TU14 Kuul 2 kg
1       Jekaterina Žitkova                  KJK"Visa"/Jõhvi SK               8.67
2       Angelina Favorskiy                KJK"Visa"/Jõhvi SK               7.02
3      Jekaterina Shaydurova           KJK"Visa"/Jõhvi SK               6.94


Treenerid: Viktor Predbannikov ja Lilia Schmidt


Täismahus protokoll



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool