15161718192021
22232425262728
293031

Sulgpall: Li-Ning Eesti Superseeria I etapp

Laupäeval 22. septembril käis Jõhvi spordikooli tüdrukute paar Anastassia Antošina - Polina Rjabušenko võistlemas Li-Ning Eesti Superseeria I etapil.
M-IV liigasse oli registreerunud 5 paari.
Esimeses mängus tuli võit paari Tiina Lell -Aet Põldma vastu seisuga 21:15; 18-21; 21:8.
Teises mängus mängisid Jõhvi spordikooli kasvandikud Anastasija Mihhailova - Veronika Randalainen vastu. Nad andsid ära esimene geimi 10:21, ning teise kaotasid tasavägises mängus seisuga 22:24.
Kolmas mäng oli esimese paigaldusega paari Pille Laub - Eveli Mäepalu vastu ning lõppes seisuga 17:21, 11:21.
Enne viimast mängu oli šanss mängida pronksmedalile.
Esimeses geimis proovisidki Jõhvi Spordikooli neiud järele minna kuid kaotasid paarile Kärolin Kerem - Anita Väli 17: 21 ja 14:21.
Tüdrukud olid tublid ning andsid endast parima. Võistlustel osalemine tõi välja vajakajäämised, andis kogemuse erinevate vastastega mängimisel ning näitas kätte meie nõrgad kohad, millele on treeningutel vaja enam tähelepanu pöörata.