Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKESKUSE KALENDER

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Sulgpall: Sulgpalluritel kaks etappi seljataga
23. mai 2018

 Pühapäeval, 20.mail toimus spordihallis sulgpalli seeriavõistluse II etapp. Viimane, kolmas etapp on kavas 3. juunil.

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale I etapi tulemused
09. aprill 2018

 PAREMUSJÄRJESTUSED

MEESTE ÜKSIKMÄNG
1. Juri Krot - finaal 2:1 (21:14, 9:21, 21:16)
2. Ivan Sergeev
3. Aleksei Kreivald - pronkismäng 2:1 (21:18, 18:21, 21:10)
4. Dmitri Lvov
5. (B-turniiri 1.) Dmitri Gljantsev - kohamäng 21:12
6. Sanžar Magomedagajev
7. Jegveni Olt - kohamäng 21:12
8. Vitali Dmitrijev
9. Tõnu Kortel

NAISTE ÜKSIKMÄNG
1. Merike Sirendi - finaal 2:0 (21:11, 21:8)
2. Margit Ahu
3. Anna Romanenko - pronksimäng 2:0 (21:18, 21:15)
4. Anastassia Antošina
5. (B-turniiri 1.) Anna Jagonen - kohamäng 21:17
6. Daniella Aro
7. Polina Rjabušenko - kohamäng 21:6
8. Aime Luuk

NAISTE PAARISMÄNG
1. Anna Romanenko/Merike Sirendi võidud-kaotused 3-0
2. Margit Ahu/Anna Jagonen 2-1
3. Daniella Aro/Anastassia Antošina 1-2
4. Aime Luuk/Polina Rjabušenko 0-3

MEESTE PAARISMÄNG
1. Dmitri Lvov/Ivan Sergeev 4-0
2. Juri Krot/Aleksei Kreivald 3-1
3. Jevgeni Olt/Sanžar Magomedagajev 2-2
4. Vitali Dmitrijev/Dmitri Gljantsev 1-3
5. Tõnu Kortel/Rene Kundla 0-4

SEGAPAARISMÄNG
1. Margit Ahu/Juri Krot - finaal 21:15
2. Anna Jagonen/Ivan Sergeev
3. Polina Rjabušenko/Aleksei Kreivald - kohamäng 21:10
4. Anna Romanenko/Dmitri Lvov
5. Daniella Aro/Dmitri Gljantsev - kohamäng 21:13
6. Anastassia Antošina/Sanžar Magomedagajev
7. Merike Sirendi/Jevgeni Olt - kohamäng 21:6
8. Aime Luuk/Tõnu Kortel

PUNKTISEIS AVAETAPI JÄREL
Kokkuvõttes läheb arvesse 6 paremat kohta

MEHED
1. Juri Krot 40+34+40=114
2. Ivan Sergeev 34+40+34=108
3. Aleksei Kreivald 30+34+30=94
4. Dmitri Lvov 26+40+26=92
5. Sanžar Magomedagajev 22+30+22=74
6. Dmitri Gljantsev 24+26+24=74
7. Jegveni Olt 20+30+20=70
8. Tõnu Kortel 16+24+18=58
9. Vitali Dmitrijev 18+26+-=44
10. Rene Kundla -+24+-=24

NAISED
1. Margit Ahu 34+34+40=108
2. Merike Sirendi 40+40+20=100
3. Anna Romanenko 30+40+26=96
4. Anna Jagonen 24+34+34=92
5. Anastassia Antošina 26+30+22=78
6. Polina Rjabušenko 20+26+30=76
7. Daniella Aro 22+30+24=76
8. Aime Luuk 18+26+18=62

Sulgpall: Seeriavõistlus „Sulgpall toob leiva lauale“
05. aprill 2018

Asukoht ja osalejad
Võistlused peetakse Jõhvi spordihallis ja nad on avatud kõikidele soovijatele.
Mängitakse 4 väljakul + olemas soojendusväljak.
Osavõtumaks maksta enne etappi administraatori juures ja see on 2 eurot (soodushind 1 euro).

Etappide ajad
P, 8.04.2018 kell 15.30
P, 20.05.2018 kell 10.30
P, 3.06.2018 kell 10.30

Mänguliigid
Meeste ja naiste üksikmäng (autasustatakse A- ja B-turniiri võidukolmikut)
Meeste paarismäng
Naiste paarismäng
Segapaarismäng

Sulgpall: Sulgpallurid tõid võidu
13. veebruar 2018

 Jõhvi Spordikooli sulgpalli tüdrukud Anastassia Antošina - Daniella Aro tõid Tallinnast Yonex CUPi III võistlustelt koju esikoha.
Hurraa! Palju õnne tüdrukutele ning treeneri Aleksei Kreivaldile! 🏸

Sulgpall: LASTE ÜKSIKMÄNGUTURNIIR B, C JA D LIIGA
14. november 2017

Jõhvi Spordikooli kasvandikud osalesid 11.-12. novembril Tartus toimunud Triitoni sulgpalliklubi poolt korraldatud LASTE ÜKSIKMÄNGUTURNIIRIL (B, C, D, liiga)

 

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool